Фут фетиш Львів

Фут фетиш у Львові та сексуальні стосунки

Фут фетиш ЛьвовКласичний варіант фут фетишизму, більшою мірою відноситься саме до чоловічої статі, до сексуального потягу до жіночих ніг. Фут фетиш Львів досить давнє явище, що існує як мінімум кілька століть!

До речі, фут фетиш приносить задоволення обом партнерам, тому що ласки ніг дуже збуджує дію, тому що на ступнях знаходяться безліч чутливих місць, які є ерогенними зонами, деякі понад чуттєві жінки навіть від таких ласок можуть випробувати оргазм! Фут фетишизм має кілька напрямків:
Foot ToeLicking — Смоктання та лизання пальців ніг. Чоловік облизує пальчики ніг, засовує язик між пальцями ніг жінки, смоктає їх, злегка покусує, це шалено збуджує жінку, ну а чоловік просто щасливий!
FootJob — Мастурбація та ласки статевих органів ногами. А цей вид фут фетиша більше переважає у жінок, вони люблять грати своїми ніжками із членом чоловіка! Хоча зустрічаються любительки, коли чоловік засовує свої пальці ніг і навіть стопу у піхву жінки.
Trampling — Ходіння ступнями по оголеному тілу. Ну не знаю, я значить теж фут фетишист, люблю коли моя дівчина ходить мені ногами по спині … А взагалі, дотики улюбленої половинки приємні в будь-якому випадку, я так вважаю.
Foot Massage — Масаж ступнів на мою люблять усі жінки, і навряд чи хтось від такого кайфу відмовиться! Фут масаж може служити як просто розслаблюючий масаж ніг, так і попередньою грою до сексу, намажте ніжки коханої жінки масажним маслом та помасажуйте, побачите наскільки це приємно для обох!
Подружки лесбіянки теж іноді грають у фут фетиш! Цікаво, які відчуття, коли тобі засовують ногу у піхву? Якщо хтось із жінок практикував такий фетиш, відпишіться про свої відчуття?