Еротичний масаж ніг у Львові

Эротический массаж ног во ЛьвовеНоги, як і всі інші частини тіла, потребують догляду та турботи, тому, помасажувавши руки, приступайте до масажу ніг. Не варто турбувати пасивного партнера, оскільки він розслаблений і чудово почувається, краще продовжити еротичний масаж Львів і зробити йому тим самим максимум задоволення. Еротичний масаж ніг в салоні Lucky можна виконувати при низькій і високій позиції та масажиста, тобто сидячи або стоячи. Як правило, роблять це сидячи, оскільки обидва партнери при еротичному масажі не повинні відчувати дискомфорту.
Покладіть змащені долоні кремом на внутрішні сторони ніг і починайте легке погладжування. Потім круговими рухами акуратно стисніть ділянку ноги, що масажується, і, докладаючи деякі зусилля, ведіть долоні до колін.

Цю процедуру виконайте кілька разів. Це продиктовано не тільки лікувальною та профілактичною дією даного прийому, але насамперед тим, що у більшості жінок саме на внутрішній стороні ніг знаходяться ерогенні зони, дотик до яких приносить їм ні з чим не порівнянне задоволення.
Щоб внести трохи пожвавлення до еротичного масажу ніг, активний партнер може злегка торкнутися області паху, погладити низ живота дуже ніжними кругоподібними рухами. Після масажу внутрішньої сторони ніг приступайте до зовнішнього масажу. Як і раніше, ніжно погладьте зовнішній бік ніг і тільки після цього почніть масаж, а саме розтирання. З більшості масажних прийомів розтирання має найефективніше значення.

Щоб руки масажиста легко ковзали по шкірі партнера, потрібно подбати про те, щоб вони були змащені олією чи кремом. Але не слід цим зловживати, інакше шкіра буде дуже слизькою, і масажувати її просто неможливо.
Далі слідує не менш приємний прийом тайського еротичного масажу — віджимання. Розташуйтеся збоку від свого партнера на колінах і почніть масаж стегнової частини ніг. Одну руку покладіть на пахвинну область, а другу — паралельно їй, але у протилежному напрямку. Далі акуратно стисніть м’язову тканину і тримайте її в такому положенні кілька секунд, а потім також плавно відпустіть. Ваші руки повинні рухатися від пахвинної області до колін. Крім віджимання, при масажі передньої сторони ніг можна використовувати перехресне зрушення. У цьому випадку розташуйтеся на колінах біля свого партнера і почніть масажувати ногу обома руками. Ваші руки мають бути розташовані симетрично щодо ніг партнера. Докладаючи невеликі зусилля, ви рухаєте м’язові тканини і цим змушуєте кров швидше бігти по венах і судинах. Вам завжди радий салон еротичного масажу Lucky у Львові.