Техніки еротичного масажу

Техника эротического массажаУ нашій статті ”Техніка розслаблюючого еротичного масажу” представлена ​​лише цінна інформація, яка допоможе вам, милі жінки, досягти успіхів у боротьбі за красу та здоров’я.

Розслаблюючий еротичний масаж Львів допомагає справлятися з поганим настроєм, нестачею позитивних емоцій та тактильних відчуттів, хронічною втомою та стресом. Брак позитивних емоцій ми схильні компенсувати смачною їжею. Адже можна вирішити цю проблему трохи інакше – масажем.

Окрім незримої роботи в емоційній сфері, розслаблюючий масаж має і цілком відчутний лікувальний ефект. Покращує стан шкіри, стимулює імунну систему, підвищує опірність організму. Знати, куди натискати!

Техніка розслаблюючого еротичного масажу в салоні Lucky на тілі людини спрямована на кілька відповідних зон. Для офісних працівників та автолюбителів це шийно-комірцева зона, оскільки саме на неї припадає основне навантаження. Якщо заразом у вас вистачить сил і часу промасувати ще й руки зі спиною – то на клієнта чекає «повний уліт». Шкіра голови анітрохи не менше прислухається до тактильних відчуттів – відгукнеться на масаж із вдячністю. Наприклад, пройде головний біль, а при регулярному масажі покращиться зростання та стан волосся. Дуже податливі до масажу ступні ніг та кисті рук за рахунок великої кількості біологічно активних точок. Масаж цих частин тіла не тільки дуже приємний, але й корисний!

Майстер-клас з релакс-масажу

Якщо вас цікавить шийно-комірцева зона або голова – людину краще посадити на стілець, у розслаблену позу – вона повинна облокотитися на спинку, заплющити очі та звісити голову вперед. Якщо робите масаж спини або ніг, то найкраще покласти людину на рівну тверду поверхню. Робити масаж у нахил незручно, тому, подбавши про зручність пацієнта, не обділіть і себе. Для масажу використовується олія, яка може бути зовсім без запаху або з ароматичними складниками. Якщо є бажання додати ще й аромотерапію як елемент масажу, вибирайте масло з лавандою – вона має розслаблюючу дію.

Майже абетка Морзе

Набір рухів, які застосовуються в масажі, не можна назвати надто багатим – навіть новачок навряд чи в них заплутається: це погладжування, розтирання, розминання (вижимання) та вібрація (струшування). З погладжування починається і закінчується масаж, саме з ним чергуються усі прийоми. Притисніть долоню до шкіри, відвівши великий палець убік. Регулюйте силу тиску таким чином, щоб рука вільно рухалася по шкірі, не завдаючи неприємних відчуттів. Спробуйте погладити «пацієнта» тильними сторонами кисті, покладіть одну долоню зверху іншу – цей прийом називається погладжуванням з обтяженням. При розтиранні рука не ковзає по шкірі, а зсувається з нею. Рух проводиться по ходу крово- та лімфотоку. Робиться енергійніше, ніж погладжування. Рухи поздовжні, поперечні, зигзагоподібні.

Основний прийом масажу – розминання, полягає у захопленні, підніманні, здавлюванні та зміщенні тканин. Розминання можна умовно порівняти з вичавлюванням губки — обхопіть м’яз упоперек пальцями, підніміть і «відіжміть», змістивши у бік великого пальця. Після цього поверніть на місце і притисніть основою долоні. Постарайтеся, щоб розминання було безперервним. Вібрація – це швидкі коливальні або поштовхоподібні рухи. Рухи виконуються з метою їхнього розслаблення на руках та ногах. А можна струсити цілу кінцівку. Візьміть масажуваного за пальці руки або ноги і ніжно, але енергійно потрясіть. Абетку освоїли, настав час переходити і до практики! Виконуйте рухи неспішно і намагайтеся не відривати руки від тіла під час зміни рухів, нехай рухи перетікають одне в інше.

Якщо потрібно взяти масло, залиште одну руку на тілі «пацієнта» — постійний контакт важливий. Починаємо з плавного погладжування від потилиці вниз. Кожен прийом робимо по 3-4 рази, потім переходимо до наступного, чергуючи з погладжуванням. Ставимо на маківку подушечки 4 пальців, злегка розставивши їх і щільно притиснувши до голови, і, рухаючи пальці по спіралі, спускаємося вниз до чола. Потім знову від верхівки піднімаємося до скронь, і знову від верхівки – до потилиці. Повторюємо кожен рух по 3-4 рази та погладжуємо. Запускаємо руки у волосся і, притискаючи подушечки пальців щільно до шкіри голови, починаємо рухатися по спіралі від вух до центру голови, потім від скронь по краю волосся до хребта.

Можете пройтися так само по краю волосся над чолом від центру чола до скронь. Розставте пальці і як граблями сильно проведіть ними від потилиці до маківки і назад. Рухаючись від верхівки вниз прикладайте трохи більше зусиль, ніж під час руху нагору. Приділіть увагу вухам – на них безліч біологічно активних точок! Пройдіться прищипуючи рухами від мочки до верху вуха. Закінчуємо масаж рухами, що погладжують, від чола через потилицю і шию по плечах і робимо скидальний рух. Вся процедура антистресового масажу займає хвилин 15-20, а при самомасажі і того менше — хвилин 10. Після цього розслаблений пацієнт з великою ймовірністю захоче подрімати — накрийте його плечі чимось теплою, шаллю або ковдрою, і залиште його подрімати хвилин 30, а то й годину. І чекайте на запитання: «А коли ще?»

Ми рекомендуємо перед процедурою розслаблюючого масажу відвідати тайську аромабаню, сауну або гарячий душ. Це підготує тіло — прибере весь негатив, що накопичилася за день у вигляді шлаків та бруду. Результат – легкість, вільне глибоке дихання та чиста шкіра. А решта – справа рук майстра! В руках вся сила та енергетика, саме вони можуть, як зарядити енергією, привести в тонус, так і розслабити та позбавити болю. Жоден апарат не замінить диво дотику людських рук!

Ну і, звичайно, атмосфера: інтер’єр, музика, запахи, дбайливе ставлення персоналу, якість обслуговування – все це забирає у світ безтурботності та релаксу.