Блог

Масаж ніг

Покладіть змащені кремом долоні на внутрішній бік ніг і починайте легке погладжування. Потім круговими рухами акуратно стисніть пацієнт ділянку ноги і, докладаючи певних зусиль, ведіть долоні до колін. Дану процедуру виконайте кілька разів.

Масаж спини

Приступаючи до масажу спини, виберіть місце, найбільш зручне для обох партнерів, зігрійте масажне масло, розслабтеся і зосередьтеся одночасно. Партнер, якому роблять масаж спини, повинен лягти на рівну поверхню, руки витягнути уздовж тіла або зігнути в ліктях і помістити їх над головою все залежить від того, в якому положенні він відчуває себе найбільш комфортно.

Масаж сідниць

Поздовжнє погладжування внутрішньої сторони стегон при масажі сідниць більшості жінок доставляє особливе задоволення. Це пояснюється не тільки тим, що трепетні дотику рук партнера до сідниць і до всіх інших частин тіла в певній мірі призводять до порушення, а й тим, що внутрішня сторона стегон є ерогенною зоною, вплив на яку приносить неземне задоволення.

Масаж голови

Починаючи масаж голови, ніжним рухом обхопіть обличчя коханої, кінчиками пальців погладьте уздовж щік, скронь, губ, носа, трепетно доторкніться до шкіри навколо очей і не забувайте, що всі ці дії потрібно виконувати особливо обережно.

Історія масажу

Стародавні люди, які не мали достатнього запасу знань, все ж приділяли велику увагу масажу і вважали його найдієвішим способом оздоровлення. Що ж стосується власне https://massage-dita.com.ua/ еротичного масажу, то його виникнення сягає своїм корінням в глибоку старовину.

Ерогенні зони

А зараз варто розповісти про те, для чого взагалі знадобилося таке розмаїття масажних прийомів. Стародавні вчені з Індії та Китаю вже знали, що велика складність для чоловіка полягає в тому що, пестячи, він збуджується набагато швидше жінки. Була розроблена ціла наука, що включає в себе систему вправ, які з одного боку, стримували бажання чоловіка, а з іншого допомагали тривалий час зберігати ерекцію без еякуляції.

Posted on: 25.01.2020admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *