Вакансії

Ми завжди раді новим співробітницям.

Вимоги:

  • Повноліття (18 повних років)
  • Приємна зовнішність
  • Уміння легко знаходити спільну мову з гостями
  • Пунктуальність (запізнення категорично не вітаються)
  • Знання іноземних мов буде плюсом
  • Досвід професійного масажу дуже вітається
  • Решті навчимо

Звертайтеся за телефоном
+380 96 628 15 52

Масажний салон з елементами еротики

Лучший эротический массаж в КиевеСалон з елементами еротики перспектива, яка дозволить втекти від рутини в місце, де все шалені сексуальні фантазії стануть реальністю. Ніякого сорому, тільки відкриті почуття і емоції. Ніжні майстра і різноманітні програми дозволять відчути справжній релакс, так що все повсякденні проблеми кануть в Лету, важливо буде тільки фізичне та емоційне задоволення.

Масажистки, з гарними грудьми, пружними сідницями і чутливими руками, одягнені в еротичне, відверту білизну доведуть до найвищої точки блаженства, в сукупності з пахощами і легкою музикою.

Завдяки еротичного масажу, кожен клієнт зможе відкрити для себе нові грані сексуального досвіду, краще пізнати своє тіло і ерогенні зони. Салон еротичного масажу створений саме для того, що б мрії стали реальним еротичним втіленням. Ціни на такі послуги, цілком прийнятні, а результат, на відміну від фізичного контакту, перевершує очікування. Адже чарівні дівчата, досконало володіють технікою тілесного задоволення чоловіків, а також можуть стати хорошими співрозмовницями. На ринку надання програм класу «релакс» для чоловіків, послуги еротичного масажу користуються великою популярністю. Переваги https://erotic-house.kiev.ua/ еротичного масажу неможливо переоцінити, оскільки чоловік отримає максимум задоволення під чуйним керівництвом досвідченої масажистки, без статевого контакту.

Порушити чоловіка, довести його до блаженства і дозволити «піти» від повсякденної суєти у світ безумства і нестримного задоволення, можуть дівчата, які мають прекрасне тіло, одягнене в еротичну нижню білизну.

Салон масажу має в своєму штаті лише досвідчених дівчат, які знають, як догодити клієнту. Вони можуть надихнути і окрилити на нові досягнення своїми діями в залежності від обраної програми.

Професійні виконавиці масажу можуть надати інтимпрограми від східних танців до ласок кількох чудових дівчатмасажисток одночасно.

Банальний статевий акт це просто і без вишуканості. У той час як еротичний салон може гарантувати 100% екстаз неймовірною глибини тільки від тактильних дотиків.

Posted on: 25.01.2020admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *