Історія масажу

Эротический массаж для мужчин в КиевеЗ давніх часів людству відомо про лікувальні властивості масажу, який є способом лікування та попередження різних захворювань. За допомогою різних фізичних впливів на шкіру та м’язи людини наші пращури лікували хворих людей, ставили їх на ноги, повертали до життя. Люди, котрі жили біля Південно-Східної Азії, застосовували особливий спосіб еротичного масажу. Вони обмазували свої тіла цілющою сумішшю, рецепт приготування якої не дійшов до наших днів, і, тісно притискаючись один до одного, терлися тілами. Аналогічно проводилися лікувальні заходи у храмах ісиди юними жрицями з використанням глани та мульського мулу. По-перше, склад глини благотворно впливає на колір та еластичність шкіри, а по-друге, пластичні рухи дуже швидко збуджують обох партнерів та відкривають нову грань сексуальних стосунків. Крім лікувально-профілактичного впливу, масаж здатний заспокоїти нервову систему, зняти фізичну напругу, що накопичилася за день.

Можна сміливо припустити, що еротичним масажем люди займалися дуже давно, але тоді це сприймалося як природне прояв почуттів чи, інакше кажучи, як прелюдія до занять сексом. Ця традиція актуальна і в сучасному світі, за винятком того, що сьогодні ми знаємо не лише про насолоди, які несе еротичний масаж Львів, а й про його оздоровчі функції.

Давні люди, які мали достатнього запасу знань, все ж таки приділяли велику увагу масажу і вважали його найдієвішим способом оздоровлення. Що ж стосується власне еротичного масажу, то його виникнення сягає своїм корінням в глибоку давнину. Статевий інстинкт спочатку закладено в людині, і його фізичний потяг до протилежної у підлозі як тоді, так і зараз вважається цілком закономірним та природним явищем.

З’явившись на зорі історії людства як перший лікувальний засіб у боротьбі з всілякими недугами. , еротичний масаж став невід’ємною частиною людської культури протягом усіх наступних століть.

Відомо, що еротичний масаж і салон еротичного масажу застосовувався у первісних племен Південної. Африка. Ассирійці, перси, єгиптяни та інші народи давнини були знайомі з масажем. Масаж був добре відомий і в сусідніх з Єгиптом Абіссінії, Лівії, Нубії ще за дванадцять-п’ятнадцять століть до нашої ери. Про це переконливо свідчать зображення різних масажних прийомів на папірусах та алебастрових рельєфах, які прикрашали палаци стародавніх царів. Зберігся барельєф з алебастру, що належить ассірійському цареві Санхеріба (861–705 р. до н. е.), що зображує масажиста і масованого.

В античному світі, на думку грецького історика Геродота з Галікарнаса (прибл. 484-425 рр.. до н. До нашого часу дійшов папірус із зображеннями масажних прийомів. Він був знайдений у 1841 році під час розкопок могили єгипетського полководця. Одне з таких зображень виглядає як ілюстрація в сучасному підручнику, ясно видно типові рухи масажиста, наприклад, масаж колінного суглоба, масаж стопи та гомілковостопного суглоба, парний масаж на спині — биття і, нарешті, самомасаж плеча. Дивлячись на ці малюнки, що зображують класичні прийоми масажу, є підстави припускати, що масаж у єгиптян застосовувався як догляд за тілом і боротьби зі втомою після тривалих піших переходів. Знали єгиптян і про корисний вплив масажу на кровообіг.