Ерогенні зони

А зараз варто розповісти про те, для чого взагалі знадобилася така різноманітність масажних прийомів. Давні вчені з Індії та Китаю вже знали, що велика складність для чоловіка полягає в тому, що, пестячи, він збуджується набагато швидше за жінку. Була розроблена ціла наука, що включає систему вправ, які з одного боку, стримували бажання чоловіка, а з іншого — допомагали довго зберігати ерекцію без еякуляції. Професіонал міг довести до повного задоволення за ніч дванадцять дів і це не перебільшення.

У кожної людини на тілі є ерогенні зони — особливо чутливі ділянки, дотик до яких викликає дуже сильне сексуальне збудження. Однак хоч би якими чутливими були ці ерогенні зони, багато залежить від емоційного настрою, взаємного потягу партнерів, готовності приймати ласки і дарувати їх коханій людині. Справжня любов і здорові статеві стосунки можливі лише в тому випадку, якщо партнери довіряють один одному, не бояться залишитися незрозумілими, якщо вони впевнені, що будь-який, навіть найсміливіший експеримент, буде прийнятий і витлумачений правильно. Коли чоловік і жінка люблять і поважають один одного, їх ерогенні зони прокидаються і починають посилати імпульси до мозку. Вчені вважають, що за еротичного масажу Львів організм виробляє гормони задоволення — ендорфіни.
Сучасний чоловік після перших поцілунків і дотиків нерідко намагатися відразу перейти до статевого акту, після чого відчуває певний занепад сил, але жінкам не завжди це подобається. Чоловіки повинні зважати на те, що більшість жінок збуджується повільно. Для них важлива не тільки інтимна близькість, а й відчуття, що поряд знаходиться кохана людина, яка дарує їй ніжний дотик. Якщо цього відчуття не буде, а ласки будуть зроблені поспіхом, то, швидше за все, чоловік не зможе знайти жодної ерогенної зони.
«Чоловіки, знімаючи з жінки одяг і приступаючи до пестощів, не забувайте говорити, яка вона красива» (З вчення тантри). Ця порада допоможе обом закоханим перебудуватися на інтимний лад. Як то кажуть, чоловік любить очима, а жінка вухами. Чоловік повинен знати, що бажання партнерки багато в чому залежить від нього самого, його вміння, ніжності та терпіння. При цьому він не повинен забувати, що, відмовляючи жінці у ласці, він обкрадає насамперед самого себе.
Як уже згадувалося, на тілі людини є цілий ряд зон, що відгукуються на лагідні дотики. Взагалі, можна з упевненістю сказати, що все тіло людини, як чоловіки, так і жінки є областю сексуального збудження, якщо його пестять ніжні руки. Вже одне лише відчуття на своєму тілі теплих лагідних рук коханої людини приносить насолоду більшості людей. Воно посилюється до краю, якщо пестяться особливо чуттєві місця.
Здатність до збудження змінюється від настрою або від якихось інших причин, але не залежить від статі. Салон еротичного масажу при створенні необхідної обстановки та послідовних ласках ерогенних зон пристрасне бажання виникає і у темпераментних, і у спокійних, і навіть у дуже холодних жінок.